Veil Of The Serpent’in Yeni EP’si “Gallery Of Sin II” Yayında

Veil Of The Serpent, Cadılar Bayramı geleneğini bozmayarak yeni EP’leri “Gallery Of Sin II”yi yayımladı.

Üçlü, EP’nin çıkışını kutlamak için grubun bugüne kadarki en uzun ve en epik parçası olan “Becoming Ascendant “ın prömiyerini yaptı. Her ağır korku partisini renklendirecek nihai soundtrack!

“Gallery Of Sin II”, geçen yıl “Gallery Of Sin” EP’si ile başlayan ölümcül korku hikayesinin devamı niteliğinde ve daha önce yayınlanan “Acquiesce And Ignore” ve “Absolution” single’larını da içeriyor. Her iki single da yayımlandıkları günden bu yana geçen dört hafta içinde streaming platformlarında 45.000 gibi inanılmaz bir dinlenme sayısına ulaştı.

Ezici “A Circular Pattern”, epik “Sanatorium 51” ve Iced Earth’ün “Burning Times” şarkısının kendi versiyonlarını yayımlayan heavy metalciler Veil Of The Serpent, eleştirmenlerin büyük beğenisini ve hayranlarının sevgisini kazanarak yıla tam bir patlama ile başladı. Cadılar Bayramı geleneğini sürdüren grup, 27 Ekim’de yayın servislerinde yerini alan “Gallery Of Sin II” adlı yepyeni bir EP ile dinleyiciyi selamladı.

Grup şu yorumu yapıyor: “İlk EP, kurbanlarının kanını kullanarak resimler yapan ve bunları günah galerisinde sergileyen bir seri katilin peşine düşen bir dedektif hakkındaydı. Hikâyenin bu sonraki bölümünde günah galerisi yok edildi. Dedektif katili yakalamış ve bir kahraman olmuştur. Meraklı bir muhabir dikkatleri üzerine çeker ve davayı sorgular. Şehrin yeni koruyucu meleği şehri kurtaracak mı yoksa muhabir çarpık bir komployu ortaya çıkaracak mı? Yakında öğreneceksiniz!”

Grup, ağır gitarların ve paramparça davulların çarpışma seslerini tetiklemeye devam ederken, en yeni genişletilmiş çalışmalarında metalin kasvetli tarafına daha derinlemesine dalıyor ve dörtnala koşan ritimleri EP’nin korku filmi tarzını çevreleyen karanlığı artıran koyu gitar melodileriyle karıştırıyor. Unutulmaz vokaller ve epik şarkı yazımıyla tamamlanan “Gallery Of Sin II” her ağır Cadılar Bayramı partisini renklendirmek için mükemmel bir soundtrack!

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish