The New Look filminin müziklerinde Jack Antonoff, Lana Del Rey, Matty Healy ve Nick Cave klasiklerini yeniden yaratıyor

Lana Del Rey, Nick Cave, Beabadoobee ve daha fazlası “The New Look”un orijinal müziklerinde yer alacak. Havada grammy galibiyetinin kokusu var.

Todd Kessler liderliğinde Christian Dior ve Coco Chanel hikayesini anlatan, Ben Mendelsohn, Juliette Binoche ve Maisie Williams’ın yer aldığı rüya gibi bir kadroyla savaş zamanı Paris’inde geçen 10 bölümlük müthiş bir dizi için kendinizi hazırlayın.

Film müziklerini Grammy ödüllü Jack Antonoff üstleniyor ve haberlere bakılırsa bu hiç de sıradan bir iş olmayacak; Antonoff, yirminci yüzyılın başlarından ortalarına kadar uzanan melodilere dalıyor ve Florence Welch, Lana Del Rey, The 1975’ten Matty Healy, Beabadoobee, Nick Cave, Perfume Genius ve tabii ki Antonoff’un kendi Bleachers’ıyla müziklere yeni bir görünüm kazandırıyor. Takvimlerinizi hazırlayın – “The New Look”, üç bölümle 14 Şubat 2024’te Apple TV+’ta yayında. Bundan sonra, 3 Nisan’a kadar her Çarşamba tarih, tarz ve harika şarkıların yer aldığı haftalık bir randevu var.

​Antonoff’un indie pop hitleri yaratma konusundaki geçmişi göz önüne alındığında, türün meraklıları onun sinematik müziğe getireceği benzersiz katkıyı sabırsızlıkla bekliyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish