Tarık Tufan’dan Latife Tekin’e, Ayşe Kulin’den Yekta Kopan’a sevilen yazarlar, D&R Live etkinliklerinde

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, kitapseverleri başka dünyalara götüren eserleri ve yazarları okuyucularla buluşturuyor. Tarık Tufan’dan Latife Tekin’e, Ayşe Kulin’den Yekta Kopan’a sevilen yazarlar, D&R Live etkinlikleri kapsamında kitap tutkunları ile D&R mağazalarında buluşuyor.

D&R, Türkiye genelindeki mağazalarında düzenlediği etkinliklerle birbirinden değerli yazarları, okurlarıyla bir araya getiriyor. Dokuz yıllık bir aradan sonra birbirine el uzatan iki romanla okuyucunun karşısına çıkan Latife Tekin, yaşanan “hoyrat ve acımasız günlere ayna tutan” “Manves City” ve “Sürüklenme” romanlarının imza gününde, 24 Kasım Cumartesi günü D&R Suadiye’de okurları ile bir araya geliyor.

Yazdığı romanlar ile adından her zaman söz ettiren ve kitaplarıyla çok satanlar listesinden inmeyen usta edebiyatçı Ayşe Kulin, heyecan verici kaleminin, sürükleyici anlatımının doruk noktalarından biri olan yeni romanı “Son”u, 24 Kasım Cumartesi günü D&R Emaar Square’da imzalıyor.

Yeni romanı “Düşerken”de hayatın tam ortasından bir hikaye sunan Tarık Tufan, 24 Kasım Cumartesi günü D&R Akasya’da gerçekleşecek imza gününde kitapseverlerle bir araya geliyor.

Bireysel ve kurumsal danışman Ünal Güner, sözler, olaylar ve durumların içindeki gizli notaları açığa çıkardığı kitabı “Kaderin Kodu”nu 22 Kasım Perşembe günü D&R Marmara Park’da imzalıyor.

Yazar, yapımcı, sunucu ve seslendirme sanatçısı Yekta Kopan, başarı uğruna edinilen kimlikler ile gerçek benlikler arasındaki uçurumu sorguladığı son romanı “Sıradan Bir Gün”ün 25 Kasım Pazar günü gerçekleşecek imza gününde okurlarıyla D&R Akasya’da buluşuyor.

Aynı zamanda hafta sonu gerçekleşecek etkinliklerde Nermin Bezmen, Mehmet Aldanmaz, Hüseyin Başusta, Banu Çiftçi, Sinem Akınal Gerger ve Aydan Üstkanat gibi yazarlar, Türkiye’nin dört bir yanındaki D&R mağazalarında kitaplarını sevenleri için imzalayacak.

 

Etkinlik Programı

Tarih Yazar Mağaza Saat
22 Kasım Perşembe Ünal Güner Marmara Park 19.00
24 Kasım Cumartesi Tarık Tufan Akasya 15.00
24 Kasım Cumartesi Latife Tekin Suadiye 15.00
24 Kasım Cumartesi Ayşe Kulin Emaar Square 15.00
24 Kasım Cumartesi Ünal Güner Mersin Forum 15.00
24 Kasım Cumartesi İclal Aydın Trabzon Meydan 15.00
24 Kasım Cumartesi Mehmet Aldanmaz Ankamall 16.00
25 Kasım Pazar Yekta Kopan Akasya 15.00
25 Kasım Pazar Hüseyin Başusta Akmerkez 15.00
25 Kasım Pazar Banu Çiftçi Zorlu 15.00
25 Kasım Pazar Aydan Üstkanat Kanyon 15.00
25 Kasım Pazar Sinem Akınal Gerger Adapazarı Agora 17.30
28 Kasım Çarşamba Nermin Bezmen İzmir Agora 19.00
29 Kasım Perşembe Ünal Güner Maltepe Park 19.00
30 Kasım Cuma Ünal Güner Antalya Shemall 19.00

What's your reaction?

tr_TRTurkish