Suicide Silence Yeni Şarkısı “Alter Of Self” İçin Müzik Videosu Paylaştı

Kaliforniyalı deathcore grubu Suicide Silence, gelecek albümden çıkan yeni şarkısı “Alter Of Self” için vahşice eğlenceli bir video paylaştı. Psikotropik ve zombileştirme içeren klibi aşağıdan izleyebilirsiniz.

“Alter Of Self”, grubun 10 Mart’ta Century Media aracılığıyla dinleyiciyle buluşacak yedinci stüdyo albümü “Remember… You Must Die”dan ulaşıyor kulaklarımıza.

Gitarist Mark Heylmun, “‘Alter Of Self’, müzikal olarak son zamanlarda yayınladığımız parçalardan çok daha melodik bir yönde atılmış bir adım,” diyor ve ekliyor, “Çok farklı bir dil konuşuyor, ama yine de bizden bekleyeceğiniz tüm kemikleri kıran groove ve kırılma noktalarına sahip. Şarkının sözlerini yorumlamak zor değil. Çok büyük dozda zihin değiştiren madde veya maddeler yapmakla ilgili öyle ki, kendinize tanrı olarak tapmaya başlıyorsunuz… Dinleyin ve bunu bırakın.”

Solist Mitch Lucker’ın vefatının ardından gruba katılan vokalist Hernan “Eddie” Hermida ile grubun dördüncü albümü olacak “Remember… You Must Die”ın yapımcılığını ve miksajını Taylor Young üstlendi. Albüm kapak görseli konusunda ise grup, konsepti görselleştirmesi için ünlü nekrosürrealist sanatçı David Van Gough ile çalıştı.

Grubun bir önceki albümü “Become the Hunter”, Şubat 2020’de dinleyiciyle buluşmuş, 2007 tarihli ilk albümlerinin 15. yıl dönümü genişletilmiş yeniden basımı “The Cleansing (Ultimate Edition)” ise Haziran 2022’de yayımlanmıştı.

Suicide Silence “Remember… You Must Die” şarkı listesi:

01. Remember…

02. You Must Die

03. Capable Of Violence (N.F.W.)

04. Fucked For Life

05. Kill Forever

06. God Be Damned

07. Alter Of Self

08. Endless Dark

09. The Third Death

10. Be Deceived

11. Dying Life

12. Full Void

blabbermouth.net

tr_TRTurkish