St. Vincent Albüm Yayını Öncesi Yeni Single “Big Time Nothing”i Paylaştı

St. Vincent, 26 Nisan’da dinleyiciyle buluşacak albümü “All Born Screaming”den önce yayınladığı üçüncü single olan “Big Time Nothing”i paylaştı.

“Big Time Nothing”, albüm öncesinde yayımlanan, davulda Dave Grohl ve basta Justin Meldal-Johnson’ın yer aldığı “Flea” ve “Broken Man” şarkıları sonrası ulaşıyor kulaklarımıza.  

Diğer iki single “Big Time Nothing”in psychedelic dokunuşlarını paylaşırken, bu son parça patlayıcı enstrümantallere daha da fazla eğiliyor ve sözlere olan odağı geri çekiyor. St. Vincent üç parçada da tek prodüktör olarak yer alıyor ve All Born Screaming, sanatçının tamamen kendi prodüksiyonu olan ilk albümü olmaya hazırlanıyor.

St. Vincent albümde Dave Grohl, Cate Le Bon, Josh Freese, Rachel Eckroth, Mark Guiliana, Justin Meldal-Johnsen, Stella Mogzawa ve David Ralicke gibi isimlerle çalışmış ki bu kadro bile başlı başına albüm ile ilgili beklentileri arttırıyor.

2021 tarihli “Daddy’s Home” sonrası ilk yeni şarkılarına ev sahipliği yapan albüm, St. Vincent tarafından daha “acil ve kaotik” bir sound’a sahip olarak tanımlanıyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

St. Vincent, photo by Alex Da Corte

tr_TRTurkish