Mötley Crüe Yeni Single “Dogs of War” Öncesinde Big Machine Records ile Anlaştı

Mötley Crüe, 26 Nisan Cuma dinleyiciyle buluşacak yeni single’ları “Dogs of War” öncesinde Big Machine Records ile yeni bir anlaşma imzaladı. Şarkı, grubun 2019’dan bu yana ilk yeni müziği olacak.

Anlaşma, son birkaç yıldır kurucu gitarist Mick Mars’ın ayrılması ve usta gitarist John 5’in gruba katılmasıyla büyük değişimler geçiren grup için yeni bir sayfa açıyor.

Big Machine Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Scott Borchetta bir basın açıklaması aracılığıyla, “Mötley Crüe Big Machine’de! Güney Kaliforniya’da büyürken, bu yeni şerifler ortaya çıkıp şehri ele geçirdiğinde Hollywood’daydım,” diyor ve ekliyor, “Gürültülüydü. Güçlüydü. Oyunu değiştirdi. Vince, Nikki ve Tommy, yeni gitarist John 5 ile birlikte yeni ve vahşi Crüe müziğiyle ateşi yeniden alevlendirdi. Hayranlar birleşecek… BAĞIRIN!”

Scott Borchetta ve Big Machine Records, 2014 tarihli “Nashville Outlaws: A Tribute to Mötley Crüe” adlı tribute albümün de arkasındaydı. Albüm, Crüe’nün en ünlü parçalarının country müzik cover’larını içeriyordu.

Grup ortak bir açıklamayla şunları ekledi: “Yeni müziğimizin Big Machine Records aracılığıyla yayınlanacağını duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Scott uzun zamandır grubumuzun dostu ve destekçisi. 2014’te Nashville Outlaws albümünde birlikte çalışmayı çok sevmiştik. Yeni müziğimizin Scott ve Big Machine’deki olağanüstü ekibiyle en iyi ellerde olacağını bilmek bizi çok mutlu ediyor.”

Bu arada Mötley Crüe, 3 Mayıs ve 4 Mayıs’ta Atlantic City’de iki gecelik bir konser de dahil olmak üzere, 2024’ün geri kalanını çok sayıda festival ve konserden oluşan bir yoğunlukla geçirecek.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Mötley Crüe, photo by Ross Halfin

tr_TRTurkish