Rob Halford’dan Yeni Judas Priest Albümü İçin İlk Sinyaller

Metal sahnesinin efsanevi topluluğu Judas Priest’in solisti Rob Halford, yeni bir stüdyo albümü üzerinde kafa yormaya başladıklarını ve bunun kesinlikle olacağını açıkladı.

Şu sıralar son albümleri Firepower turnesi kapsamında Avustralya’da bulunan topluluk, gelecekle alakalı planlar yapmayı da sürdürüyor.

Yeni albümle yapmakla ilgili olarak Halford, tepkiler, hayranlarımızdan gelen destek ve herkes size bu düşünceyi sağlıyor, bir şarkı, sonra başka bir şarkı ve ardından bir albüm yaparsak ne olur? Çıkıp tekrar turlayabiliriz diyor.

Her zaman, piyasaya sürecekleri bir sonraki şarkı projesinde grup olarak farklı bir eğilim aradıklarını  ve her Judas Priest albümünün kendine has bir karakteri ve sesi olduğunu vurgulayan Halford, “British Steel”, “Painkiller”, “Stained Class”, “Sad Wings Of Destiny” ve “Sin After Sin” hepsinin birbirinden ışık yılı uzaklıkta albümler olduğunun altını çiziyor.

Geleceği planlama konusunda Avustralya’ya gelmeden hemen önce İngiltere’de bir toplantı yaptıklarını ve yolda kesinlikle başka bir Judas Priest albümü olduğunu söylüyor.

Priest, geçtiğimiz haftasonu Melbourne’daki Download festivalinde sahne alırken önümüzdeki aylarda Kuzey Amerika’ya geçmeden önce Avustralya, Yeni Zelanda ve Japonya’da geçirecekleri biraz daha zaman var.

Topluluğun Avustralya’daki Download festivalinin Sidney durağında 9 Mart’ta gerçekleştirdiği gösterinin şarkı listesi ve izleyiciler tarafından kaydedilen “Firepower” ve “Electric Eye/Breakin’ The Law” videoları hemen burada.

01. Firepower

02. Delivering the Goods

03. Sinner

04. Lightning Strike

05. Desert Plains

06. No Surrender

07. Turbo Lover

08. Guardians / Rising From Ruins

09. Freewheel Burning

10. You’ve Got Another Thing Comin’

11. Hell Bent for Leather

12. Painkiller

Encore:

13. The Hellion / Electric Eye

14. Breaking The Law

tr_TRTurkish