Ozzy Osbourne Tekrar Turneye Çıkmayacak

Uzun yıllar süren sağlık sorunlarının ardından Ozzy Osbourne’un bir daha turneye çıkmayacağı doğrulandı.

Heavy metal sahnesinin sembol ismi geçtiğimiz kasım, omurgasından geçirdiği ameliyatın ardından yollardaki geleceğine ilişkin endişelerini dile getirmişti. Kronik sakatlık ilk olarak 2003 yılında bir atv kazasında meydana gelmişti. Bunu 2019’da kötü bir düşüş izledi ve durum daha da kötüleşti.

Rolling Stone’a verdiği röportajda Osbourne sahnelere dönmeyi umduğunu ancak bunun gerçekleşmeyeceği gerçeğini kabul etmek zorunda kalabileceğini söyledi.

Her seferinde bir gün alıyorum ve eğer tekrar performans sergileyebilirsem, yapacağım” dedi. “Ama bu hayatımın en iyi ilişkisine veda etmek gibi bir şey. Hastalığımın başlangıcında, turneyi bıraktığımda, kendime, doktorlara ve dünyaya gerçekten kızgındım. Ama zaman geçtikçe, ‘Belki de bu gerçeği kabullenmem gerekiyordur’ diye düşündüm.”

Oraya çıkıp yarım yamalak bir Ozzy performansı sergileyerek sempati toplamaya çalışmayacağım,” diye devam etti. “Bunun ne anlamı var ki? Oraya lanet bir tekerlekli sandalyeyle çıkmayacağım. Geçenlerde Phil Collins’in performansını izledim ve onun da benimle hemen hemen aynı sorunları var. Oraya tekerlekli sandalyeyle çıkıyor! Ama ben bunu yapamam.”

Yeni bir gelişme olarak Osbourne’un eşi Sharon, kocasının bir daha asla turneye çıkmayacağını doğruladı. Bununla birlikte, küresel hayran kitlesi için iki son veda gösterisi yapmaya istekli.

Sharon “Bir daha turneye çıkmayacak ama veda etmek için iki gösteri daha yapmayı planlıyoruz çünkü ‘Hayranlarıma hiç veda etmedim ve veda etmek istiyorum’ gibi hissediyor” dedi.

Sesi hala kesinlikle mükemmel. İzinli olduğu onca zaman boyunca hâlâ şan derslerine devam ediyor. Müziğini sevmeseniz bile Ozzy’yi sevmemeniz mümkün değil,” diye ekledi.

Sharon ayrıca iki veda konserinden en az birinin nerede yapılacağını da önerdi: “Ozzy’nin memleketi Aston Villa’da yapacağız.”

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Faroutmagazine.co.uk

What's your reaction?

tr_TRTurkish