Noprophecy Gelecek Albümlerinden Yeni Single “Ghost Of Yesterday”i Paylaştı

Singapurlu metal grubu Noprophecy, 24 Kasım 2023’te Rockshots Records aracılığıyla dinleyiciyle buluşacak yeni albümleri “As The Bridge Collapses” öncesinde “Ghost Of Yesterday” isimli yeni bir single ile huzurlarınızda.

Şarkı, alışılmışın dışında bir introdan sonra akılda kalıcı, pop etkileşimli bir nakarata geçerek kolay şarkı söyleme için tasarlanmış ticari bir çekicilik sunuyor. Parça, albümün genel ivmesine katkıda bulunarak sabit bir tempo tutturuyor. “Ghost of Yesterday” kendine özgü anlamını korurken, farklı yorumları da teşvik ediyor.”

2013 yılında Alveria Sykes tarafından kurulan Singapurlu Noprophecy, modern metalde zorlu bir güç olarak ortaya çıktı. Grubun kuruluşu, kolektif bir müzik tutkusu ve müzikal yeteneklerini bir grup ortamında birleştirme arzusuyla beslendi. Her üye saygı duyulan müzisyenleri örnek alıyor ve müzik dünyasına kendi benzersiz dokunuşlarını getirmeyi arzuluyordu.

Noprophecy, kuruluş yıllarında müzisyen rotasyonuna sahne oldu, ancak 2016’da “After Life Comes EP”nin yayımlanmasıyla grup kadrosunu sağlamlaştırdı ve gelecek vaat eden bir müzikal yolculuk için zemin hazırladı.

Soundlarını agresif, melodik, yoğun, groove ve dinamik olmak üzere beş kelimeyle tanımlayan Noprophecy, sürekli olarak sınırları zorlayarak, şiddetli yoğunluk ile melodik sanatın kendine özgü karışımını sergiliyor.

Grup yeni albümün çok yönlülüğüyle dinleyiciyi büyüleyeceğini öngörüyor. Çok yönlü bir deneyim vadeden albüm, grubun kendine özgü melodik tarzını derinlemesine incelerken metal türlerindeki çeşitli stilistik değişimleri de keşfedecek. Grup, bu yaklaşımın dinleyicilere dinamik ve ilgi çekici bir müzikal yolculuk sunacağına ve her parçayla kişisel bir düzeyde bağlantı kurmalarını sağlayacağına inanıyor.

Yeni şarkı “Ghost Of Yesterday”, albüm şarkı listesi ve kapak görseli hemen burada.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Noprophecy “As The Bridge Collapses” şarkı listesi:

1. Convelescent 0:38

2. As The Bridge Collapses 3:05

3. Ghost Of Yesterday 4:28

4. Sorrows 4:03

5. Burn It Down 3:33

6. Broken 3:31

7. Set Me Free 4:15

8. Voices 3:39

9. Higanbana 3:29

What's your reaction?

tr_TRTurkish