Barbara Nádas Yeni Single’ı ‘Soar’ ile Huzurlarınızda

Macar müzisyen, şarkıcı, söz ve şarkı yazarı Barbara Nadas, The Kalling üyesi Aaron Kamin ile yazdığı ve kendini keşfetme yolculuğunu anlatan yeni şarkısı ‘Soar’ ile huzurlarınızda.

Nadas şarkıyla ilgili olarak, “’Soar’ olmak istediğim kişi olmamı hem kişisel hem de sanatçı kişiliğimi tamamen kabul etmemi sağlıyor” diyor ve ekliyor,

Bir şarkıcı olarak yoluma karar vermek için çok mücadele ettim. Ailem müzik yolculuğumu desteklese de meslek olarak “normal” bir şey öğrenmem bekleniyordu, ben de ekonomist oldum. Hayat beni farklı yerlere götürdü ve farklı kişiliklerimi yarattı. Bu şarkı artık kendimi tutmamam ya da kimsenin beklentilerini karşılamaya çalışmamam, kendi yolumu ve kaderimi bulmamla ilgili -şu anda inandığım kadarıyla- bir şarkıcı söz yazarı olarak başarılı olmak.”

Şarkı, Nadas’ın Malibu sahilinde çekilen fotoğraflarından oluşan bir şarkı sözü videosu ile servis edildi.

“Şarkı sözü videosu ile müzik videosu arasında bir yerde duran bir şarkı sözü videosu yaratmak istedim” diyen Nadas şunları ekliyor, “Kumsaldaki hissiyat, umursamaz bir hayatı, hayatın tadını çıkararak büyümeyi, tutkumu ve yaşamak istediğim her yerde yaşamak için zihnimi açmayı temsil ediyor.”

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish