Nadine Shah Gelecek Albümün İkinci Single’ı ‘Twenty Things’i Paylaştı

Nadine Shah, yakında çıkacak olan ‘Filthy Underneath’ isimli albümünden ikinci single olan ‘Twenty Things’i paylaştı.

Hipnotik bir groove, dramatik piyano vuruşları ve kasvetli bir atmosfer üzerine Shah, karanlık sırlar saklıyor gibi görünen çeşitli renkli karakterleri anlatıyor. İkinci dizede şöyle söylüyor: “Otobüs durağına çiçek bırakıyorlar / Zavallı yaşlı bir keşin şansına / Aynı gün bir adam ve kadını aldılar / Sağ bacağı diğerinden daha kısa / İkinci en büyük kardeş / Her Pazar annesini görmeye gidiyor“.

Bir basın açıklamasında Shah, şarkının iyileşme sürecindeyken karşılaştığı bir dizi karakterden esinlendiğini ifade ediyor. “Kimse size orada tanıştığınız insanlar için bu kadar derinden hissedeceğinizi söylemiyor” diyor. “Bunu daha yoğun hale getiren şey, istatistiksel olarak herkesin oradan ayrıldıktan sonra bunu başaramayacağını bilmenizdir.”

Bu insanların başına en ağza alınmayacak şeylerden bazıları gelmişti ve aynı şekilde en iğrenç şeylerden bazıları da onlar tarafından yapılmıştı. Günahkârı sevmeniz ve günahtan nefret etmeniz gerekir. Ben hepsini sevdim” diye ekliyor.

Şarkıcı-söz yazarının beşinci tam uzunluktaki albümü olan ‘Filthy Underneath’, uzun süredir yapımcı ve ortak yazar olan Ben Hillier tarafından yönetilecek. Albümün 23 Şubat 2024’te yayınlanması planlanıyor ve EMI’ın Londra dışındaki ilk büyük İngiliz plak şirketi olarak Leeds’te faaliyet gösteren North plak şirketinden çıkan ilk albüm olacak.

Sel MacLean tarafından yönetilen çoğunlukla siyah-beyaz bir klip eşliğinde servis edilen yeni şarkı “Twenty Things”, albümün ekim ayında yayımlanan ilk single’ı “Topless Mother” sonrası ulaşıyor kulaklarımıza.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

NME.com

What's your reaction?

tr_TRTurkish