Mötley Crüe Sanal Müzesi The Crüeseum’u Açtı

Mötley Crüe, sanal müzeleri The Crüeseum’un kapılarını açtı. Yeni çevrimiçi deneyim, hayranların grubun arşivlerine bakmasına ve daha önce gizli kalmış eşyaları görmesine olanak tanıyor.

Grup yaptığı duyuruda şunları söyledi: “Definitive Authentic / Inveniem ortaklığıyla geliştirilen bu yaşayan, nefes alan sanal müzede sahne kıyafetlerinden fotoğraflara, enstrümanlardan hatıralara ve daha pek çok değerli eşyaya kadar pek çoğu daha önce hiç görülmemiş hatıralar yer alıyor.”

Grubun kişisel arşivleri üç farklı koleksiyonla hayranlara açılacak: “Shout At The Devil”, CRÜE’nün efsanevi çıkış albümünün bir kutlaması; “On With The Show”, MÖTLEY’nin yoldaki hayatına bir ithaf; ve “Home Sweet Home – Los Angeles”, onları yaratan şehre kirli bir aşk mektubu. Crüeseum sürekli olarak büyüyeceği, özel eşyalar ve çok daha fazlası ile yenileneceği söylenirken, grubun hayranlarının sık sık tekrar kontrol etmeleri öneriliyor.

Hayranlar mevcut koleksiyonlara bakmak için şimdi Crüeseum’a gidebilirler. Ayrıca Mötley Crüe, 1980’li yıllardaki efsanevi hayran kulübü S.I.N. Club’ı da yeniden canlandırmayı planlıyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Faroutmagazine.com

tr_TRTurkish