Madness’in Yeni Albümü “Theatre of the Absurd Presents C’Est La Vie” Yayında

İngiliz ska ustaları Madness’in yeni stüdyo albümü “Theatre of the Absurd Presents C’Est La Vie”yi BMG aracılığıyla dinleyiciyle buluştu.

On dört parçadan oluşan albüm, grubun uzun süredir hayranı olan aktör Martin Freeman tarafından seslendirilen sözlü bir prolog ve şarkılar arasında gerçekleşen birkaç farklı bölüm ile gerçekten teatral bir bütün olarak ulaşıyor kulaklarımıza.

Madness albümü ortak bir çalışma olarak hayata geçirdi ve kayıtlar mühendis Matt Galsbey ile birlikte Cricklewood, Londra’da yapıldı.

Grup yaptığı açıklamada “Vay, vay, vay, işte buradayız… 13. albümümüz (bazıları için şanslı)” diyor ve ekliyor,

Theatre of the Absurd Presents C’Est La Vie kulaklarınız için hazır. Bizim için bu albümü kaydetmek son birkaç yılın kaosuna karşı mükemmel bir panzehir oldu – hepimiz oradaydık, tam anlamıyla kendimizdeydik. Cricklewood’da endüstriyel bir birimde sadece biz vardık ve birlikte çalıyorduk. Buna bayıldık!”

“Theatre of the Absurd Presents C’Est La Vie”, Madness’ın 2016 tarihli Can’t Touch Us Now’dan bu yana çıkardığı ilk albüm.

Madness, 2023’ü 30 Kasım’da Aberdeen’de başlayıp 16 Aralık’ta Birmingham’da sona erecek bir Birleşik Krallık turnesiyle kapatacak.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish