Lol Tolhurst x Budgie x Jacknife Lee Ortak Albümleri “Los Angeles”ı Paylaştı

Lol Tolhurst, Budgie ve Jacknife Lee üçlü olarak ilk albümleri Los Angeles’ı paylaştı.

Bir nevi post-punk süper grubu olan grup eski The Cure üyesi davulcu Tolhurst, eski Siouxsie and the Banshees üyesi Budgie ve yapımcı Jacknife Lee; U2’dan The Edge, LCD Soundsystem’dan James Murphy, Modest Mouse’tan Isaac Brock, Primal Scream’den Bobby Gillespie ve daha fazlasının yer aldığı projeleri ile dinleyiciyi selamlıyor.

Grup albümdeki müziklerin bir kısmını müzikal kahramanlarından ve kendi geçmiş kataloglarından esinlendiğini kabul etse de punk torunlarına da selam göndermeyi ihmal etmiyor.

Tolhurst bir basın açıklamasında “IDLES’tan Mark Bowen’dan [‘Uh Oh’a] biraz gitar koymasını istedik ve elde ettiğimiz şey dişçinin izniyle sonik yıkım tasarımı oldu” derken, Budgie melodinin The Banshees’in “Happy House “undan alındığını ekliyor.

Lol Tolhurst ayrıca kısa bir süre önce, kendi kişisel anılarından hikayeler ve anekdotların yanı sıra The Cure, Siouxsie and The Banshees, Bauhaus, Joy Division ve daha fazlası dahil olmak üzere goth’u kaçınılmaz ve kalıcı bir hareket haline getiren müzisyenler, sihirbazlar ve sanatçılarla büyüleyici bir derin dalış vaat eden GOTH: A History adlı yeni bir kitabı duyurdu.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish