Kreator Gelecek Albümden Yeni Şarkı “Strongest Of The Strong”u Paylaştı

Alman thrash metal grubu Kreator, yaklaşan on beşinci stüdyo albümü “Hate Über Alles”ın ikinci single’ı “Strongest Of The Strong”u klibiyle birlikte paylaştı.

Gitarist/şarkıcı Mille Petrozza şarkıyla ilgili “‘Strongest Of The Strong’, bu gezegende pek çok kötülükle dolu bir dünyada iyiliğin gücü olmaya çalışan herkesi temsil ediyor” diyor.

İsminin ziyadesiyle hakkını veren şarkının nakaratında meşhur güçlü adam ve vegan savunucusu Patrik Baboumian’ın da vokalleri yer alıyor ve Petrozza bu iş birliği için, “Onunla stüdyoda ve müzik videosunda çalışmak harika, benimle birçok ortak değeri olan bir adam. Umarız eğlenirsiniz!” açıklamasında bulunuyor.

“Hate Über Alles”, 10 Haziran’da Nuclear Blast aracılığıyla dfinleyiciyle buluşacak. 2017 yapımı “Gods Of Violence” sobrası grubun ilk yeni şarkılarına ev sahipliği yapacak albüm, Berlin’deki Hansa Tonstudio’da kaydedildi. Kayıt oturumlarında ise Arthur Rizk grupla birlikte mesai yaptı.

Petrozza albümün ismiyle ilgili de “‘Hate Über Alles’, içinde yaşadığımız zamanı yansıtıyor. Her şey gerçekten gürültülü ve agresif. Sosyal medya sayesinde iletişim kurma şeklimiz değişti. Çok fazla dengesizliğe neden oluyor. Dünya bakıma muhtaç durumda. Hayat şu anda uyumlu değil, uyumsuz…” diyor ve albümün başlığıyla bu duruma gönderme yaptığını vurguluyor.

tr_TRTurkish