Kreator Belgeseli Hazırlık Aşamasında

Alman thrash metal devi Kreator’un solisti Mille Petrozza, “Scars And Guitars” podcast’inden Andrew McKaysmith ile yaptığı yeni bir röportajda, grup arkadaşlarıyla birlikte 2025’te yayınlanması planlanan bir proje üzerinde çalıştıklarının haberini paylaştı.

Petrozza şunları söyledi (BLABBERMOUTH.NET tarafından aktarıldığı şekliyle): “Bunu ilk sana söylüyorum, Alman bir yönetmen tarafından grup hakkında bir film çekilecek. Ve bu süreçte bizimle iş birliği yapmaları için bazı kişileri davet edeceğiz. Kiminle çalışacağımızı henüz düşünmedik ama bazı bariz ve bazı sürpriz konuklar olabilir. 2025’te çıkarmayı planladığımız bir sonraki Kreator stüdyo albümüyle birlikte çıkabilir. Filmin bir parçası olacak.

Hayranların Kreator filminden neler bekleyebileceğini detaylandıran Mille şunları söyledi: “Bu bir belgesel. Ama temel olarak günümüze odaklanacak. Yönetmeni de yanımıza alacağız. Bir sonraki turnede bizimle Japonya’ya ve hatta belki Avustralya’ya gelebilir; henüz karar vermedik. Ve bazı şeyler Almanya’da çekilecek, bazıları daha tarihi şeyler olacak. Ve göreceğiz. Tam uzunlukta sinematik bir deneyim olacak.

Geçen mayıs ayında Kreator, büyük beğeni toplayan son albümleri “Hate Über Alles”ten “Conquer And Destroy” şarkısı için bir müzik videosu yayınladı. Performans görüntüleri 4 Mart 2023’te, grubun ruhani evi Essen’de 6.000 kişilik güçlü kalabalığın önünde çekildi.

Kreator’un on beşinci stüdyo albümü “Hate Über Alles” Haziran 2022’de dinleyiciyle buluşmuştu. 2017 tarihli “Gods Of Violence”ı takip eden albümün kayıtları Berlin, Almanya’daki Hansa Tonstudio’da yapılmıştı.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Blabbermouth.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish