Kadın Mc’lere Bir İsim Daha Ekleniyor: “NVZ” İlk Şarkısı “Zorum Var” ile Huzurlarınızda

Kendi yazdığı sözlerle yerli hiphop sahnesindeki yerini hazırlayan “NVZ”, dikkatleri üzerine çekecek ilk şarkısı ile müzik kariyerini başlatıyor.

“Zorum Var”, Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Stüdyoda arkadaşları ile “freestyle” kayıtlar yaptıktan sonra yeteneğini profesyonel alana taşımaya karar veren NVZ (Naz), yeniden doğuş hikayesini karakterini yansıtan cazip trap sound’larıyla harmanlayarak anlattığı ilk single çalışması “Zorum Var” ile karşımızda.

İtiraf edemediklerimizin hikayesi: “Zorum Var”.

Hayatın bitmek bilmeyen karmaşıklığı, zamanı kaybetmişlik ve yaşama geç kalmışlık hissi, hepimizin yaşadığı duygulardan sadece birkaç tanesi. NVZ, bu duygularla kendi içinde nasıl baş ettiğini ya da edemediği anları, gerçek bir hisle ve kendi diliyle çok güzel ifade ediyor.

“Zorum Var”ın bestesi Anıl Uğraş Kara’ya, aranjesini Baturay Camcı’ya ait.

1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Zeynep Naz, profesyonel sporcu kimliğinin yanında, eğitim hayatı boyunca Türkçe/yabancı akustik pop, alternatif ve jazz tarzlarında sahne performansı sergilemeye devam etti.  İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunu olan Zeynep Naz, müzik kariyerine “NVZ” mahlası ve kendi yazdığı sözlerden oluşan r&b/hiphop tarzındaki şarkılarıyla ilk adımlarını atıyor.

tr_TRTurkish