Iron Maiden’dan Janick Gers’in Oğlu Dylan ve Radiohead’den Thom Yorke’un Oğlu Noah’dan Ortak Şarkı “Red Skies” Yayında

Iron Maiden gitaristi Janick Gers’in oğlu Dylan Gers ve Radiohead’den Thom Yorke’un oğlu Noah Yorke, yeni ortak single’ları “Red Skies”i paylaştı.

İlk single’ı “Moon Rise”ı bu yılın başlarında yayımlayan Dylan Gers, daha çok Radiohead’in rock sounduna yakın tınlayan şarkıyla ilgili olarak Instagram’da “Umarım zihnimizin iç işleyişini beğenmişsinizdir,” derken, Louder Sound aracılığıyla, “Bununla gerçekten hayatımda yaptığım her şeyden daha heyecanlıyım” diye ekliyor.

Şarkıda 12 telli gitar, bas, piyano ve diğer bazı bölümleri çalıp geri vokallerde mikrofon başına geçen Yorke, “Bundan gerçekten gurur duyuyoruz. Umarız eğlenirsiniz” diyor.

Noah Yorke, 2021’de müzik yayımlamaya başlayan Londralı ikili Hex Girlfriend’in yarısı olarak ve ardından bu yılın başlarında solo kayıtlarla müzik profilini sessizce yükseltiyor. Kasım ayında, “Nick Drake ve Bruce Springsteen’den çok ilham aldığını” tanımladığı “Lucky Black Cat” şarkısını paylaştı. Bu şarkının yanı sıra Gers ile ortak çalışması olan “Red Skies”a aşağıdan göz atabilirsiniz.

tr_TRTurkish