Evdeki Saat’in Yeni Single’ı “Fark Etmeden” Yayında

Haziran ayında yayımladığı ‘Huzursuzluğun Meyvesi’ albümüyle tüm dinleyenlerini hüzün dolu danslara davet eden ve Ekim ayında yayınlanan teklisi ‘Kalkmam Gerek’ ile yolda olan yeni çalışmalarının haberini veren Evdeki Saat, 2022 yılını dijital dağıtımı Kahuna tarafından yapılan yeni çalışması ‘Fark Etmeden’ ile kapatıyor.

Yeni şarkıyla dans ederken düşüneceğimiz yeni bir Evdeki Saat dönemine giriş yapıyoruz. Geçmişten gelen ve zararlı olan durumları; bağlanmış olduğumuz insanların ve olayların fark etmeden nasıl üzerimize yapıştığını yeni çalışması aracılığıyla sorguluyoruz. ‘Fark Etmeden’, bu içsel diyalogu hareketli altyapısıyla harmanlayarak dinleyicinin bir süreliğine de olsa fark etmeden özgürlüğü ve bağımsızlığı tadabileceği bir şarkı haline geliyor.

‘Fark Etmeden’ için Atıl Aggündüz tarafından Studio Sumo’da çekilen klip ise şarkıyla birlikte Evdeki Saat YouTube kanalında yayında.

Klipte öne çıkan kablolar ve eski teknolojik aletlerle; gelecekte izlenebilecek nostaljik bir performans kurgulandı. Kablolar kuvvetli bir set oluştururken, müziğin zamansızlığına da dikkat çekiyor.

tr_TRTurkish