Mavi Zebra’nın Yeni EP’sinden Üçüncü ve Son Teklisi “Sonumuz” Yayında

Mavi Zebra üç farklı şarkıdan oluşan EP’sinin hikâye anlatımını son teklisi “Sonumuz” ile noktalıyor.

Şu ana kadar Sonumuz EP’sindeki diğer parçalarda gitarı hep dengeli kullanan sanatçı, bu sefer gitarı daha güçlü ve kendinden emin bir şekilde kullanmayı tercih ediyor. Mavi Zebra, Sonumuz teklisinde temiz bir vokal ile “o” kişiyle birlikte geçirilen zamanların kıymetini anlatıyor.

“Nerede Kalmıştık” ve “Kafamın İçinde” teklileriyle daha hareketli bir sound yaratan Mavi Zebra, EP’yi son parçası olan “Sonumuz” ile dinginliğe sert bir geçiş yapıyor. “Sonumuz”, EP’deki diğer şarkıların aksine daha sakin ve sanatçının iç sesiyle baş başa kaldığımız bir parça olarak karşımıza çıkıyor.

EP’nin kalanında olduğu gibi “Sonumuz”da da söz ve müzik Mavi Zebra’ya ait. Bas gitar, klavye ve back vokalde Berk Çavdar eşlik ederken, mastering ise Onur Tulum tarafından tamamlanıyor. Parçanın görsel dünyası Merjek Kreatif tarafından yaratılırken promo fotoğrafları Berkay Öktem imzası taşıyor.

Aytuğ Erdil’in indie, disco, funk türlerindeki üretimlerini sürdürdüğü solo projesi Mavi Zebra’nın yeni teklisi “Sonumuz”, Garaj Müzik etiketiyle ve BBI Music Co. ortaklığıyla tüm dijital platformlarda yayında.

tr_TRTurkish