Eren Alıcı’nın İlk Şarkısı ‘Kördüğüm’ Yayında

Eren Alıcı, 2013’te başlayan Evdeki Saat yolculuğunun yanında bir de ‘Eren Alıcı’ projesiyle üretimlerine başlıyor.

Evdeki Saat projesiyle uzun yıllardır üretimlerini sürdüren Eren Alıcı’nın kendi adı ile yayımladığı ilk parçası ‘Kördüğüm’ tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Eren Alıcı, 2013’te başlayan Evdeki Saat yolculuğuna devam ederken yeni projesi ‘Eren Alıcı’ ile de üretimlere başlıyor. Projenin akustik pop türündeki ilk ürünü ‘Kördüğüm’ iki kişi arasında yaşanan zehirli bir aşkı merkezine alırken; bağımlılık yapan ama bırakılması gereken her şeyi sözlerinde işliyor.

‘Kördüğüm’, elektronik altyapılarla melankolik sözlerin kombinasyonundan doğan ve ‘Evdeki Saat’ projesinin sloganı haline gelen ‘mutsuz dans şarkıları’ndan daha farklı bir deneyim vadediyor. Müzisyen bu kez daha sade, akustik bir düzenlemeyle çalma listelerimize giriyor.

Şarkının söz, beste, aranjman ve prodüksiyon koltuğunda Eren Alıcı yer alıyor. Görsel dünyayı şekillendiren fotoğraflar Fırat Can Pırlant tarafından çekilirken; kapak görseli ise PANIC tarafından tasarlandı. Evdeki Saat projesinde olduğu gibi Eren Alıcı projesinin de menajerlik operasyonunu Kahuna üstleniyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish