Darkafas Müzik Dünyasına Yeni Bir Soluk Getirmeye Hazırlanıyor

Rock müziğin güç, dinamizm ve yaratıcılığını Türkçe sözlü bestelerinde gösteren İstanbul merkezli Darkafas, yakın zamanda yayımlanan dört teklisiyle hedefine sağlam adımlarla ilerliyor.

Eşsiz tarzı, dinamik performansı, çok yönlü gitar soloları, sağlam ritmleri, en önemlisi kadın ve erkek vokalleri ile benzerlerinden ayrışan Darkafas, çok yakında yeni şarkıları ile de dinleyici karşısına çıkacağını müjdeliyor.

Yıllardır birlikte çalışan yetenekli müzisyenlerden oluşan grup, müziğin sınırlarını zorlamak ve dinleyicilerine unutulmaz anlar yaşatmak için müzik sahnesinde!

İlk teklileri “Gülümse” ile olumlu tepkiler alan Darkafas hemen arkasından yayınlanan “Düşler” ile müzik dünyasında sağlam bir yere sahip olacaklarını şimdiden gösteriyor.

Son teklileri ”Gün Olsa Gece” ise şu an tüm dijital platformlarda yerini almış durumda.

Grup 2018 yılında İstanbul’da arkadaşlar arasında başlayan bir müzik yolculuğuyla şekillendi.

Sanem Tarhan (vokal), Kerem Tarhan (vokal), Erdinç Akdi (gitar), Okan Tunçer(bas gitar) ve Tamer Güven (davul) olmak üzere beş yetenekli üyeden oluşan grup, rock müziğin enerjisini, renkliliğini ve coşkusunu bir araya getiriyor.

Darkafas, bir yandan da konserlerine devam ediyor. Etkinlik tarihleri ve mekanları hakkında tüm bilgiler, grubun facebook ve Instagram hesaplarından da an ve an takipçilerle paylaşılıyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish