Chelsea Wolfe Gelecek Albümünü Yeni Single “Whispers in the Echo Chamber” ile Duyurdu

Chelsea Wolfe yeni albümü “She Reaches Out to She Reaches Out to She”nin 9 Şubat’ta yeni plak şirketi Loma Vista’dan çıkacağını duyurdu. Wolfe ayrıca albümün ikinci single’ı “Whispers in the Echo Chamber”ı da klibi eşliğinde paylaştı.

Yeni şarkı, albümün ilk single’ı “Dusk” ile benzer deneysel post-metal patikalarını adımlıyor ancak daha belirgin endüstriyel renkler de göze çarpıyor. Basın bültenine göre, Wolfe’un sesini yapımcı David Andrew Sitek’in modüler duvarından geçirerek elde ettiği vokal efekti, “eskiden çıkıp yeniye adım atma zamanı geldiğinde içinizde yükselmeye başlayan o ısrarcı sezgisel sesleri yansıtmayı amaçlıyor.”

“Whispers in the Echo Chamber” için çekilen zarif siyah-beyaz video George Gallardo Kattah tarafından yönetildi ve Kolombiya’da çekildi.

Wolfe klip hakkında şunları söyledi: “Bu video benimle uyku felci geçiren varlığım arasında bir aşk hikayesi gibi; bu videoda beni daha otantik bir yola yönlendirmek için zihinsel gevezelik ve endişeyi kesen sakin bir iç sesi temsil ediyor. İçten dışa doğru, bu varlık bana yeni olasılıkların genişliğini gösteriyor, yeter ki ilk zor adımları atayım.”

Sitek’in yapımcılığını üstlendiği yedinci stüdyo albümüyle ilgili olarak Wolfe albümü “özgünlüğünüze adım atmanız için bir davet” olarak nitelendiriyor.

“Bu, değişim, büyüme ve rehberliği çağırmak için geçmişteki benliğin şimdiki ve gelecekteki benliğe ulaşması hakkında bir albüm” diyen Wolfe şöyle devam ediyor, “Kendinizi güçlendirmek için sizi geride tutan durumlardan ve kalıplardan kurtulmanın hikayesi.”

Wolfe, albümün çıkışını 27 Şubat’ta San Diego’da başlayacağı Kuzey Amerika turnesiyle destekleyecek.

Aşağıda yeni şarkı “Whispers in the Echo Chamber”ın videosunu izleyebilir, albümün şarkı listesi kapak görseline göz atabilirsiniz.

Chelsea Wolfe, photo by Ebru Yıldız

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Chelsea Wolfe “She Reaches Out to She Reaches Out to She” şarkı listesi:

01. Whispers in the Echo Chamber

02. House of Self-Undoing

03. Everything Turns Blue

04. Tunnel Lights

05. The Liminal

06. Eyes Like Nightshade

07. Salt

08. Unseen World

09. Place in the Sun

10. Dusk

Consequence.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish