Caroline Polachek Yeni Single’I ‘Billions’ ile Geri Döndü

Caroline Polachek yepyeni şarkısı ‘Billions’ ile geri döndü.

Şarkı, eski Chairlift şarkıcısının geçen yılın sonlarında Charli XCX ve Christine & the Queens ile birlikte çalıştığı ‘New Shapes’ ve 2021’deki ‘Bunny Is A Rider’dan bu yana ilk kaydı olarak dinleyiciyle buluşuyor.

Polachek’in yapımcılığını sık sık birlikte çalıştığı Danny L Harle ile birlikte yaptığı şarkı, Londra merkezli Trinity Boys & Girls Choir’in koro katılımını da içeriyor.

Polachek şarkıyla ilgili olarak, “Bu dünyanın aşırılığı beni bunaltıyor. Bazen bunun için dünyanın yağmalanması ve yok edilmesi nihai bir trajedi gibi görünüyor” diyor ve ekliyor, “Bazen insan-öncesi, ahlakın ötesinde, yüce görünüyor. Ben taraf seçmiyorum, sadece burada seninle yaşıyorum. Bu kadar zengin olmak nasıl bir duygu?”

Yeni şarkı ‘Billions’, Oneohtrix Point Never ile ortak çalışması “Long Road Home”un yeni bir yeniden çalışmasıyla birlikte 7 inçlik bir single olarak da satışa sunulacak.

Bununla birlikte Polachek, Dua Lipa’nın ‘Future Nostalgia Tour’ başlıklı, 28 duraklı Kuzey Amerika turnesinde Lipa’dan önce sahne alacak.

Fotoğraf: Nedda Afsari

tr_TRTurkish