Black Pumas Gelecek Albümünü Yeni Şarkı “More Than A Love Song” ile Duyurdu

Yedi kez Grammy adayı olan ikili Black Pumas, yeni single’ları ‘More Than A Love Song’ ile kendilerini yeni bir zirveye taşıyor.

‘More Than A Love Song’, Austin’li ekibin heyecanla beklenen, 27 Ekim’de Türkiye’de GRGDN Müzik temsilciliğinde ve ATO Records/[PIAS] etiketiyle piyasaya sürülecek ikinci albümü ‘Chronicles Of A Diamond’dan kulaklarımıza ulaşan ilk şarkı oluyor.

Kariyerinde etkileyici Grammy Ödülü adaylıkları (Yılın Albümü dahil) kazanan şarkıcı/söz yazarı Eric Burton ve gitarist/yapımcı Adrian Quesada, ‘More Than a Love Song’da bir kez daha birlikteliklerindeki mükemmel kimyayı kullanıyorlar. Black Pumas, canlı ritimler, coşkun yaylılar ve parlak uğultulu gitar riffleriyle yeni single’larında güçlü bir ivme kazanıyor.

‘More Than A Love Song’ geliştikçe, ışıltılı gospel armonileri ve Burton’ın büyüleyici sözlerinden güç alan saf ama sarsıcı bir coşkuya dönüşüyor. Parça heyecan verici yeni albümün açılışını yapmakla beraber ‘Chronicles of a Diamond’ için kaydedilen ilk parça.

Burton ve Quesada’nın ortak yazdığı ‘More Than A Love Song’un yapımcılığını Quesada, ortak yapımcılığını Burton üstlenirken, ek prodüksiyonu ise Grammy ödüllü John Congleton’a ait. Parçanın sözlerini açıklayan Burton, “More Than A Love Song, Steve Amcam’dan ödünç aldığım bir mesaj… Bir söz yazarı ve bakıcı olarak şarkılarımı uzaktan dinlerdi ve eğer şanslıysam bana bir iki öneride bulunurdu.” diyor ve ekliyor: “Hayat bir aşk şarkısından daha fazlasıdır.”

Los Angeles’ta çekilen ‘More Than A Love Song’ müzik videosunun yönetmenliğini Juliana ve Nicola Giraffe yaptı.

Yeni şarkı ‘More Than A Love Song’, albüm şarkı listesi ve kapak görseline aşağıdan göz atabilirsiniz.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Black Pumas ‘Chronicles of a Diamond’ şarkı listesi:

1. More Than A Love Song

2. Ice Cream (Pay Phone)

3. Mrs. Postman

4. Chronicles Of A Diamond

5. Angel

6. Hello

7. Sauvignon

8. Tomorrow

9. Gemini Sun

10. Rock And Roll

Black Pumas, photo credit: Jody Domingue

What's your reaction?

tr_TRTurkish