Berkan Ataoğlu’nun Yeni Şarkısı “Eğlen Benimle” Yayında

Berkan Ataoğlu’nun neşe saçan ve dinleyicinin içini kıpır kıpır edecek yeni şarkısı “Eğlen Benimle” yayında.

Sanatçı yıl başında çıkardığı 5 şarkılık EP’si “Bozukçalar”ın ardından, alışılmış tarzının dışında bir yaz ve aşk şarkısıyla karşımızda.

“Eğlen Benimle”nin söz, müzik, düzenleme ve kapak tasarımı Ataoğlu, mix-mastering çalışmaları yine daha önceki albümde olduğu gibi Ertuğrul Güdül imzası taşıyor.

2000’li yılların başından beri kendi bestelerini üreten Berkan Ataoğlu çeşitli yarışmalara katılmış, kurucusu olduğu müzik grubu “Sahi” ile 2013’te 18. Roxy Müzk Günler kapsamında düzenlenen yarışmada “Bu” ve “Vakit Gider” isimli şarkılarıyla finale kalmıştı. Yarışmalar sürecinde kaydettiği 3 şarkıyı “Yeni Bir İlk” ismi altında bir EP’de derleyerek 2017’de yayımlayan Ataoğlu, 2019 yılında da “Aklım Hep Aynı Yerde” isimli teklisini yayımlamıştı.

Oyun yazarlığı ve tiyatro oyunculuğu da yapan Berkan Ataoğlu, pandemi, döneminde kaydettiği parçaların yer aldığı “Bozukçalar” isimli kısaçaları 2021 başında dinleyicisiyle buluşturmuştu. “Ukde”, “Bağ Bozumu”, “Yarına Dur”, “Yalancı” ve “Koku” isimli beş şarkıdan oluşan EP’nin ilk video klibi ise Bağ Bozumu’ şarkısına çekilmişti.

Berkan Ataoğlu’nun yüreğinizde tatlı kıvılcımlar ve yüzünüzde serin bir rüzgarla dinleyeceğiniz yeni şarkısı “Eğlen Benimle” şimdi tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluştu.

tr_TRTurkish