Alança’dan Bazen Sevmek Yetmiyor Şarkısı: “Başka Bir Dünya” Yayında

Alança’nın yeni teklisi “Başka Bir Dünya”, 22 Mart 2024 tarihinde Ellipsis etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.

İçinde zaman zaman kendini bulan, çoğu kez kaybolan ve birbirlerini ıskalayan, bu evrende ‘biz’ olamayanların başka bir dünyayı isteme arzuları. Bazen sevmek yetmiyor şarkısı “Başka Bir Dünya”.

Sözü ve Müziği Alança’ya ait olan şarkının düzenleme, miks ve mastering işlemleri Anıl Ulusoy imzası taşırken gitarda Baturalp Yılmaz yer alıyor.

Konservatuar eğitimi boyunca çeşitli klasik müzik orkestralarında yer aldıktan sonra Pamela Spence ve Ümit Besen’in orkestralarında geri vokal yaparak popüler müzik alanında profesyonel sahne çalışmalarına başlayan Alança, halen Teoman ile birlikte sahne alıyor. 2021 sonunda çıkardığı “Mis” isimli teklisiyle solo kariyerine ilk adımı atan Alança, 2022 sonunda ise “Cumartesi” teklisi ile dinleyiciyi selamladı.

Bir önceki şarkısı “Haberin Yok”a şubat ayı başında kulak verdiğimiz ve Türk Pop Müziği’ne yeni bir soluk getiren Alança’nın ismini sıkça duyacaksınız!

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish