64 Saat Aralıksız Canlı Yayın “Arka Koltuk XL”

Uzun yıllar ülke rock müziğinin radyolarda ki amiral gemisi hüvviyetinde ki Rock FM bir süre önce satılmıştı. Bu kadro bünyesinden Metehan Mert Çakır ve ekibi Kent FM bünyesinde yollarına devam etmekteler.

Bu geçişle birlikte özel bir dinleyici kitlesi biriktirmiş olan Rock FM ve Kent FM dinleyicisi bir araya getirilmiş oldu. Yayın anlayışı ve içerik bakımından fazla bir değişiklik yaşanmadığı takipçilerin gözünden kulağından kaçmamıştır. Dahası konsept olarak genişleyen ve kendini de geliştiren bir durum söz konusu.

İlerleyen günlerde 101.4 frekansında bazı sürprizlere de tanık olacağımızın şifreleri bu gelişme zemininde kendini fark ettiriyor.

Hatta bu sürprizli projelerin ilkine 31 Mart günü başlayacak bir yayın maratonuyla şahit olacağız. “Arka Koltuk XL” ismiyle hayata geçecek proje 64 saatlik bir canlı yayını kapsıyor.

Ülkenin önde gelen müzisyenleri ve sektör içinden birçok kişi programda konuk olarak ağırlanacak. Bir diğer önemli husus olarak da akustik bir sahne sayesinde gelen müzisyenlerin canlı performanslar sergileyecek olmaları.

İnternet ve sosyal medya kanalları üzerinden görüntülü olarak da yayımlanacak bu 64 saatlik maraton  31 Mart günü 18.00’da başlayıp  3 Nisan saat 10.00’da sona erecek.

What's your reaction?

tr_TRTurkish