‘Zaman Gezgini’ Dünya’nın yakında uzaylılar tarafından işgal edileceğini iddia ediyor

Zaman yolcusu olduğunu iddia eden bir kişi dünyanın uzaylılar tarafından işgal edilmek üzere olduğunu iddia etti.

Yakın gelecek için planlarınız varsa onları bir daha gözden geçirin ve uzaylıları karşılamaya hazırlanın! Tabii eğer TikTok kullanıcısı zaman gezginine inanacaksanız.

@theradiantimetraveller olarak bilinen TikToker Eno Alaric, 2671 yılından olduğunu ve 23 Mart’ta dünya dışı bir varlığın gezegenimizi ziyaret ederek yaklaşık 8.000 kişiyi kaçırdığını iddia ediyor. Videoya göre, bu tutsak insanlar, “2024 ortaları” için planlandığı iddia edilen, yaklaşan bir uzaylı istilasına karşı koruma görevi görecekler.

ABD’li içerik oluşturucunun yakın tarihli bir video güncellemesinde ki iddiaya göre uzaylılar saat 14:00’te gelecek. Eno, ziyaretçilerin aktif olarak çeşitli alanlarda uzmanları işe aldıklarını söyledi: “en iyi mühendisleri, bilim insanlarını, doktorları ve liderleri arıyorlar.”

Eno şöyle dedi: “8.000’in önlerinde uzun bir yolculuk var… yaklaşık dört yıl, çünkü Şampiyon ışıktan daha hızlı seyahat edebiliyor.”

Bu tutsakların 200 doktor, 1000 çiftçi, 1000 mühendis, tamirci gibi çok çeşitli mesleklere sahip olduğu söyleniyor.

Eno’nun videosu ayrıca, bu kaçırılanların insan türünün hayatta kalması için hayati önem taşıdığını ve hem iç hem de dış tehditlere karşı bir savunma görevi gördüğünü iddia ediyor.

Eno, çatışmaları ve nükleer savaş korkusunu gerekçe göstererek “insanlığın birçok yönden kendisi için bir tehdit olduğunu” açıkladığında, iddialar daha karanlık bir hal aldı.

Buna ek olarak, Uzaklar olarak etiketlenen başka bir dünya dışı varlığın Dünya’ya doğru yola çıktığı ve gelecek yıl gezegenimize ulaşması bekleniyor.

Eno, The Distants’ın tüyler ürpertici bir resmini çizdi ve onları “çok düşmanca” olarak tanımlıyor ve hatta ikonik Giza Piramidi’nin gezegenimiz üzerindeki hakimiyetlerini sembolize ettiğini iddia ediyor.

İddiaya göre The Distants, sahip olduklarını düşündükleri şeyi geri almaya kararlı. Eno, beklenmedik ilerlemelerimiz nedeniyle insanlığın bu dünya dışı saldırganlara karşı ilk uzay savaşına gireceğini öngörüyor.

Yine de TikToker’ın ifade ettiği gibi henüz panik yapmayın: “Güvende olduğunuzu bilmenizi istiyorum. Olacaklara karşı sizi uyarmaya çalışıyorum.”

Bazı kişiler bu tahminleri sorguladı ve onlarda bir kişi şu yorumu yaptı: “Kaybolan 8.000 kişi hakkında bir haber bile olmaz mı?”

Bir diğeri ekledi: “Son videoda kötü uzaylıların aynı gün dünyayı yok etmesi gerektiğini söylememiş miydiniz? Ayrıca neden haberlerde 8 bin kişi kaybolmuyor?”

Üçüncü bir kişi hepimizin aklındaki soruyu sordu: “Yine de kiramı ödemeli miyim?”

tr_TRTurkish