Yepyeni Festival “IONIA SUNSET V.1” 19 Ağustos’ta Urla’da Kapılarını Açıyor

Tomorrowland, Sea Dance gibi dünyanın en büyük festivallerinin headliner isimlerinden Belçikalı DJ-yapımcı Lost Frequencies ve daha birçok isim 19 Ağustos’ta Urla, İzmir’de dünya starlarını ağırlamaya hazırlanan Ionia Arena’da!

“Batan güneşin, yükselen yıldızların altında dans edeceğiniz tek günlük festival tadında müzik şöleni” yarın kapılarını açıyor.

Festivalde şarkıları milyonlarca dinlenen, “Are You With Me”, “Where Are You Now” ve “Crazy ” gibi dünya çapında hit olan şarkıları ile adını tüm dünyaya duyuran ve Tomorrowland, Sea Dance gibi dünyanın en büyük festivallerinin ana sahnelerinde unutulmaz performanslara imza atan Belçikalı DJ-Yapımcı Lost Frequencies, müzikseverlere unutulmaz bir performans yaşatmaya hazırlanıyor.

Doğu enstrümanları ile batı müziğini ustaca harmanlayarak, elektronik müziğin ulusal ve uluslararası sahnelerinde en çok talep gören, yurtiçi ve yurtdışında önemli festivallerde sahne alarak büyük kitlelere ulaşan ismi Mahmut Orhan’ın yanı sıra ülkemizin başarılı DJ’lerinden Orkun Bozdemir, People Like Us, Oa Music, Violations sahne alacak.

Ionia Arena, Urla, İzmir’de ilk yılında 35.000 metrekarelik bir alan üzerinde hizmet vermeye başladı. Önümüzdeki yıl – 2023’te – dünya starlarını ağırlamaya hazırlanan Ionia Arena, eğlencenin yeni adresi olacak.

Müzik şölenine giriş biletlerine biletix, biletinial, bugece ve iticket üzerinden ulaşabilirsiniz.

tr_TRTurkish