Yeni Skunk Anansie Videosu “What You Do For Love” Yayında

Birçok özelliğiyle 90’lı yılların öne çıkan, en karakteristik topluluklarından biri olan Skunk Anansie geçtiğimiz günlerde uzun süren sessizlik moduna yeni şarkıyla son vermişti.

“What You Do For Love” isimli yeni kayıt, topluluğun üç yıl aradan sonra yayımladığı ilk şarkı olarak geçti kayıtlara. Şimdi ise şarkının, topluluğun konser çekimlerinden derlenen videosunun paylaşımı yapıldı.

Video, grubun “25LIVE@25” başlıklı Avrupa turnesi ve Londra’daki stüdyo kayıt aşamalarından çok özel görüntüleri ekrana taşıyor.

1995 tarihli “Paranoid & Sunburnt” ve ertesi yıl yayımlanan “Stoosh” albümleriyle zihinlerde kalıcı hasarlar bırakan Skunk Anansie, 1999 “Post Orgasmic Chill” ile adını unutulmazlar mertebesine taşıyıp rock evreninin dört bir yanına yazdırmış ancak sonrasında on yılı aşkın bir sessizlik dönemine girmişti.

“25LIVE@25” isimli konser albümü geçtiğimiz Ocak ayında piyasaya sürülürken topluluğun son stüdyo albümü “Anarchytecture” ise 2016’nın başlarında yayımlanmıştı.

Yeni şarkı yeni bir albümün habercisi olur mu bilinmez ancak Skunk Anansie cephesinde bir takım kıpırdanmalar olduğu da aşikâr.

Aşağıda, yeni Skunk Anansie videosu “What You Do For Love”ı bulabilirsiniz.

What's your reaction?

tr_TRTurkish