Manowar Final Battle İstanbul Konseri İçin Nefesler Tutuldu

Metal tarihinin en büyük gruplarından MANOWAR, kariyerlerinin son konserlerini gerçekleştirdikleri ‘The Final Battle’ turnesi kapsamında 20 Temmuz akşamı unutulmayacak bir konser için ülkemize geliyor!

Heavy metal bayrağını neredeyse 40 yıldır en tepelerde taşıyan efsane grup, 20 Temmuz gecesi KüçükÇiftlik Park’ı dolduracak binlerce müziksevere %100 Metal bir gece yaşatmak üzere, bugüne kadarki en büyük sahne prodüksiyonuyla karşımızda olacak.

Vera Müzik ve Hammer Müzik organizasyonuyla gerçekleşecek bu müthiş açık hava konseri, adını metal tarihinin zirvesine yazdıran MANOWAR’un ülkemizde vereceği son konser olacak.

Bu metal çılgınlığına canlı canlı tanık olmak ve metal tarihinin bu dev isminin ülkemiz metal dinleyicileriyle görkemli vedalaşmasını kaçırmamak için, o yıldızlı İstanbul gecesinde siz de KüçükÇiftlik Park’taki yerinizi alın.

Konserle ilgili olarak grubun beyni Joey DeMaio’dan Türkiye’deki MANOWAR hayranlarına mesaj var!

MANOWAR’un Türk hayranları yıllar boyunca tutkularını ve bağlılıklarını tüm dünyaya gösterdiler; MANOWAR olarak bundan onur duyuyoruz. Türkiye’deki en güçlü metal hayranları olan MANOWAR hayranlarıyla paylaşacağımız bu unutulmaz metal deneyimini iple çekiyoruz!”

1980’de kurulan, çıkardığı albümler ve klasikleşmiş bir dolu şarkısıyla metal denince ilk akla gelen gruplardan biri olan MANOWAR; Eric Adams’ın benzersiz çığlıkları, Joey DeMaio’nun yürek hoplatan basları ve kimseye benzemeyen sahne performanslarıyla adını metal tarihine hiç silinmeyecek şekilde yazdırmış bir grup.

Daha önce ülkemizde konserler veren ve her seferinde unutulmaz anılar bırakan MANOWAR’un bu konserini özel kılan en önemli konuysa, grubun sadece en büyük hit’lerinden oluşacak bir setlist’le sahne alacak olması.

Binlerce insanın hep bir ağızdan söyleyeceği bu şarkılara ülkemiz topraklarında son kez tanık olmak ve MANOWAR’la birlikte söylemek için 20 Temmuz gecesini bir heavy metal şölenine çevirecek bu %100 Metal geceyi kaçırmayın!

Bu arada, Manowar Final Battle İstanbul sahne önü biletleri kapıya kalmadan bitecek gibi görünüyor. Devasa sahneyi, özel hazırlanan şovları önlerden takip etmek isteyip bilet almamış kişilerin elini hızlı tutmalarında fayda var.

Resim

What's your reaction?

tr_TRTurkish