Yeni Ozzy Osbourne Belgeseli İçin İlk Gösterim Tarihi

Rock/metal sahnesinin sıra dışı, sembol isimlerinden Ozzy Osbourne’un hayatını ve kariyerini kayıt altına alan yeni bir belgesel olan “The Nine Lives of Ozzy Osbourne” için 7 Eylül’de bir ilk gösterim yapılacak.

İlk olarak Ocak ayında duyurusu yapılan ve ilk fragmanı paylaşılan belgesel’in, Mart ayında SXSW Festivalinde prömiyerinin yapılması planlanmış ancak COVID-19 salgını nedeniyle ertelenmişti.

86 dakikalık yapım, arşiv görüntülerinin yanı sıra Ozzy ve ailesi (Sharon, Jack ve Kelly), Marilyn Manson, Rick Rubin, Post Malone, Rob Zombie, Jonathan Davis, Ice-T ve daha birçok ismin yeni röportajlarına yer veriyor.

Bir basın açıklaması şöyle diyor: Yapm, Ozzy’nin hayatını yoksulluk ve hapishanede geçirdiği zamandan, ikonik Black Sabbath ve başarılı solo kariyeri, rock sahnesinin kıdemli ulusal liderlerinden birine ve sevimli bir 21. yüzyıl televizyon babasına kadar olan yolculuğunu ele alıyor.

Şu anda Ozzy, bu yılın Şubat ayında piyasaya sürülen “Ordinary Man”den sonra gelecek albümü üzerinde çalışıyor. Eşi Sharon’a göre, Ozzy yapımcı Andrew Watt ile stüdyoya geri döndü ve bir dizi sağlık aksaklığının ardından her gün güçleniyor.

tr_TRTurkish