Yeni Metallica Konser Filmi Arabalı Açık Hava Tiyatrolarında İzleyiciyle Buluşacak

Metallica, San Francisco Senfoni Orkestrası ile bir araya geldikleri Eylül 2019’daki “S&M²” konserlerinden bu yana ilk kez sahneye geri dönüyor.

Grup, Encore Drive-In Nights serisinde yer alan ilk rock grubu olacak ve konser 29 Ağustos’ta Amerika Birleşik Devletleri ile Kanada’daki yüzlerce arabalı ve açık hava tiyatrosunda gösterilecek.

Gösteri, “Encore Drive-In Nights Series” için grubun Kuzey Kaliforniya karargahı yakınındaki bir yerde özel olarak çekilecek ve daha sonra grubun ödüllü prodüksiyon ekibi tarafından mümkün olan en yüksek standartlarda düzenlenecek.

Grubun yaklaşık bir yıldır ilk şovu olacağı konserin, kırk yıla yakın kariyeri boyunca öne çıkan şarkıları içereceği ve Metallica hayranlarına samimi, benzersiz ve gerçekten unutulmaz bir konser deneyimi yaşatacağı vurgulanıyor.

Metallica’s Fifth Member isimli hayran kulübüne özel ön satışa çıkacak biletleri 12 Ağustos’ta bu adreste satışa sunulacak. Genel satış ise 14 Ağustos’ta başlayacak.

Bu arada, uzun zamandır beklenen ve 20 yıl sonra ilk kez Metallica ve San Francisco Senfoni’yi bir araya getiren iki tarihi konseri belgeleyen albüm “S&M²”, 28 Ağustos’ta grubun kendi firması Blackened Recordings tarafından yayımlanacak.

Kapak Grup Fotoğrafı: Charles Sykes

blabbermouth.net

tr_TRTurkish