Yaşar’dan İbrahim Erkal ‘Dönemem’ Yorumu

İbrahim Erkal ‘Hürmet’ albümünden peş peşe yepyeni tekliler müzikseverlerin beğenisine sunulmaya devam ediyor. Kasım ayında da Yaşar, ‘’Dönemem’ şarkısı ile dinleyiciyi selamladı… İbrahim Erkal’ın 1998 yılında çıkan ‘Sırılsıklam’ albümünde yer alan, sözü müziği İbrahim Erkal’a yeni düzenlemesi, mix ve mastering’i Mehmethan Dişbudak’a ait ‘Dönemem’, tüm dijital platformlarda video klibiyle yayına girdi. Şarkının, Yaşar’ın performansı ve İbrahim Erkal’ın görüntülerinden oluşan video klibinin yönetmenliğini Gökhan Özdemir üstlendi.

Zamanın ruhunu yakalayan şarkılara imza atan ve 11 Mayıs 2017’de aramızdan ayrılan İbrahim Erkal, iki yılı aşkın süredir üzerinde titizlikle çalışılan çok özel bir saygı albümüyle anılıyor.

Uzun zamandır yeni bir proje yayınlamayan, Unkapanı’nın en güçlü yapım şirketlerinden Ulus Müzik etiketiyle çıkacak İbrahim Erkal “Hürmet” albüm serisinin prodüktörlüğünü İskender Ulus üstleniyor.

Üç bölümden oluşan albümden, kısa aralıklarla, albümde her tarzın en güçlü yorumcularının yeniden hayat verdiği şarkılar dinleyicinin beğenisine üçlü gruplar halinde her ay sunulmaya devam ediyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish