Within Temptation Yeni Şarkısı “The Fire Within”i Paylaştı

Hollandalı senfonik metal grubu Within Temptation, 2019’da yazılan ancak şimdiye kadar gün yüzüne çıkmayan bağımsız bir single olan “The Fire Within”i paylaştı.

Grup sosyal medya gönderisinde, “Bir grup bir albüm yazdığında, genellikle son parça listesine giremeyecek kadar çok fikir olur” diyor ve ekliyor, “Ancak, çatlaklardan düşen şarkılar bazen harika bir B-side, hatta bu durumda bir single bile yapıyor. Şarkı 2019’da yazıldı, ancak hiçbir albümde yer almadı. Şarkıyı tek olarak yayınlamaya karar verdiğimiz için parça artık size ulaşıyor!”

Şarkıcı Sharon Den Adel, şarkıyla ilgili detaylara değinirken, “Korona zamanlarında kaydettik. Ve şimdi onu Iron Maiden ile iş birliğimiz olarak ‘Iron Maiden: [Legacy Of The Beast’ mobil] oyunu için yayımlıyoruz.”

Bu, bir sonraki albüm için yapılmayan bir şarkı. Bu yüzden şarkıyı seviyoruz ama farklı bir havası var. Ve her şeyi gerçek tutmakla ilgili. ‘İçinizdeki ateş’ sizi harekete geçiren, en çok hissettiğiniz şeydir. Şarkının konusu bu.”

Grup son yıllarda albüm yayımlamaktansa bir dizi single yayımlama yolunu tercih etti. “Entertain You”, “The Purge” ve “Shed My Skin” isimli şarkılar dinleyicileri heyecanlandırırken liste başarıları da yakaladı.  Temmuz ayında ise grubun en son single’ı “Don’t Pray For Me” için Jeb Hardwick’in yönettiği resmi müzik videosu paylaşıldı. Şarkı grubun bağımsız olarak yayımladığı dördüncü kayıt olarak dinleyiciyle buluştı ve Within Temptation’ın bir sonraki stüdyo albümüne öncülük edecek.

Blabbermouth.net

tr_TRTurkish