Wes Anderson İmzalı “Asteroid City”den İlk Fragman

Wes Anderson’ın yakında çıkacak filmi Asteroid City’nin jeneriğinde 20’den fazla ünlü yıldız var ve projenin ilk fragmanında, Jason Schwartzman, Scarlett Johansson, Tom Hanks ve daha fazlası, 1950’lerde gök cisimleri tarafından sonsuza dek değiştirilen bir şehri yerleşim bölgesi haline getirmek için bir araya geliyor.

Başrollerini Tom Hanks, Steve Carell ve Margot Robbie’nin paylaştığı romantik komedi draması, “hayatın anlamı üzerine şiirsel bir meditasyon” olarak tanımlanıyor.

Hikayesi Anderson ve Roman Coppola tarafından birlikte yazılan film, 1955’te hayali bir Amerikan çöl kasabasında, öğrenciler ve veliler, dünyayı değiştiren olaylarla kesintiye uğrayan genç bir yıldız gözlemcisi kongresi için bir araya gelirken geçiyor.

Oyuncu kadrosunda Tilda Swinton, Bryan Cranston, Edward Norton, Willem Dafoe, Jason Schwartzman ve Adrien Brody gibi Anderson’ın sık sık birlikte çalıştığı birkaç kişi yer alıyor.

Yıldızlarla dolu filmdeki diğer isimler arasında Scarlett Johansson, Maya Hawke, Jeff Goldblum, Rupert Friend, Hope Davis, Jeffrey Wright, Liev Schreiber, Tony Revolori, Matt Dillon, Sophia Lillis, Steve Park, Fisher Stevens, Ethan Josh Lee, Hong Chau ve Rita Wilson yer alıyor.

Filmin müziklerine Richard Hawley ile birlikte katkıda bulunan Jarvis Cocker, aynı zamanda bir kovboy olarak da küçük bir role sahip.

What's your reaction?

tr_TRTurkish