W.A.S.P. Kaptanı Blackie Lawless Yeni Tanıtım Videosunda 40. Yıl Dönümü Turnesini Masaya Yatırıyor

W.A.S.P.’ın yaklaşmakta olan 40. yıl dönümü turnesi için, Blackie Lawless tarafından hazırlanan iki dakikalık bir tanıtım videosu paylaşıldı.

6 Haziran 2022, dünyanın en tartışmalı heavy metal gruplarından birinin 40. yıl dönümü… Grup bu vesileyle 18 Mart 2022’de İtalya’nın Milano kentinde başlayacak bu çok özel 40. yıl dünya turnesi için, öyleyse W.A.S.P’a katılın mesajıyla dinleyiciyi harekete geçiriyor.

Turnenin bu ilk ayağında grubun İtalya, İspanya, İrlanda, Kuzey İrlanda, Birleşik Krallık, İskoçya, Hollanda, Danimarka, İsveç, Finlandiya, Norveç, Almanya, Romanya ve Bulgaristan’a uğradığı görülürken ilerleyen süreçte daha fazla tarih ve bir ABD turunun duyurulacağının altı çiziliyor.

Blackie Lawless tur hakkında şunları söylüyor: “WASP 40. yıl dönümü dünya turu için en başa dönüyoruz. Şovu başladığı yere geri götürüyoruz. Bu tür bir şovu sadece ilk dünya turunda yaptık ve bir daha asla yapmadık” diyor.

Blackie Lawless başından bu yana şarkıcı, söz yazarı ve besteci olarak gruba liderlik etti. Eşsiz görsel, sosyal ve politik yorum imzasıyla, grubu dünya çapında zirveye taşıdı ve kırk yıl boyunca dünya çapında kapalı gişe konserlerin yanı sıra milyonlarca albüm sattı.

tr_TRTurkish