Volbeat’den Metallica “Don’t Tread on Me” Coverı Geldi

Volbeat, Metallica’nın “Don’t Tread on Me” şarkısını coverladı. Şarkı, 10 Eylül’de dinleyiciyle buluşacak olan The Metallica Blacklist adlı derleme albümde yer alıyor.

Volbeat solisti Michael Poulsen şarkı hakkında “Bu albümdeki büyük hitlerden hiçbirine dokunmak istemedik, bu oldukça zor çünkü hepsi bir şekilde hit” diyor ve ekliyor, “O albümden pek duymadığınız bir şarkı seçmeye çalışıyorduk ve en önemli şey onu Volbeat şarkısına dönüştürebileceğimiz bir şarkı seçmekti. ‘Don’t Tread on Me’ kesinlikle Volbeat’e çevirebileceğim bir hareket alanıydı ve gerçekten harika çıktı.”

Metallica Blacklist’den elde edilen tüm kazançlar, Metallica’nın All Within My Hands vakfı ve katkıda bulunan her sanatçının kendilerinin seçtiği hayır kurumlarına bağışlanacak. Danimarkalı bir grup olan Volbeat, bu bağış için Danimarka’daki Børne Cancer Fonden’i seçti.

Metallica Blacklist, albümün 30. yıl dönümünü taçlandırmak için devasa bir “Black Album” kutusu seti ile birlikte çıkıyor. Bugün Metallica, setten daha önce yayınlanmamış iki öğeyi daha paylaştı: “Don’t Tread on Me” için bir prodüksiyon öncesi prova parçası ve “Enter Sandman” müzik videosundan taslak performans görüntüleri.

“The Black Album”ün yeniden düzenlenmiş lüks baskısı 10 Eylül’de çıkıyor ve demolar, canlı kayıtlar, B-yüzleri ve daha fazlasını içeriyor.

tr_TRTurkish