Vinnie Moore’dan ‘Same Sun Shines’ Şarkısı İçin Klip Geldi

Rock sahnesinin ilham kaynağı gruplarından UFO ile çalışmaları ama en çok da solo albümleri ile tanınan gitar efsanesi Vinnie Moore, son albümü “Soul Shifter”da yer alan “Same Sun Shines” şarkısı için bir müzik videosu paylaştı.

Moore’un 2015’te eleştirmenlerce beğenilen “Aerial Visions” albümü sonrası kulaklarımıza ulaşan ilk şarkılarına ev sahipliği yapan “Soul Shifter”, Ekim 2019’da Mind’s Eye Music etiketiyle dinleyiciyle buluşmuştu.

Dokuzuncu Vinnie Moore albümü olarak kayıtlara geçen “Soul Shifter”, davulda Richie Monica, bas gitarda Michael Bean, tuşlu çalgışlarda John Cassidy ve davulda John Pessoni’nin yanı sıra Ozzy Osbourne ve Quiet Riot ile çalışmalarıyla tanınan bas gitarist Rudy Sarzo ve Dream Theater’dan Jordan Rudess’in konuk olduğu kadro ile kaydedilmişti.

Vinnie, “Same Sun Shines” şarkının çıkışıyla ilgili şunları söylüyor:

Bu şarkıyı tünelin sonunda biraz ışık bulmakta zorlandığım bir zamanda yazdım. Kendimi yukarı kaldırmaya ve olumlu hissetmekle ve iyi şeylere odaklanarak yeniden bağlanmaya çalışıyordum. Hepimiz bulutlu bölgelerden geçiyoruz, ancak sadece bu bulutların ötesinde ışığın hala orada olduğunu ve parlamaya devam ettiğini hatırlamak zorundayız.”

blabbermouth.net

tr_TRTurkish