Tremonti’den ‘Now And Forever’ Şarkısı İçin Şarkı Sözü Videosu Geldi

Creed ve Alter Bridge gitaristi Mark Tremonti, yaklaşan “Marching In Time” isimli yeni albümünde yer alan “Now And Forever” şarkısı için şarkı sözü videosu paylaştı.

Tremonti’nin beşinci stüdyo albümü olacak “Marching In Time” 24 Eylül’de Napalm Records etiketiyle dinleyiciyle buluşacak.

Daha önce yapılan bir açıklamasına göre yeni albüm, Tremonti’nin sert müziğe olan sevgisini “her şarkının temelini oluşturmak için geçen yılki güncel olaylardan yola çıkarak” temalarla keşfediyor. Sonuç ise her parça için “12 ayrı yolculuk” içeren tatmin edici bir rock/metal sunumu olarak karşımıza çıkıyor.

Tremonti daha önce gelecek albümden, “A World Away”, “Marching In Time” ve “If Not For You” gibi farklı damarlara temas eden şarkıları paylaşarak hem müzisyenlik hünerleri hem de hikaye anlatımı bakımından göz doldurucu bir albümün geldiğini müjdelemişti.

2018 tarihli “A Dying Machine”den bu yana kulaklarımıza ulaşacak ilk Tremonti şarkılarına ev sahipliği yapan albüm, Mark’ın 2007’den beri birlikte çalıştığı arkadaşı ve yapımcı Michael “Elvis” Baskette ile kaydedildi.

tr_TRTurkish