Tom Morello’dan Bring Me the Horizon Eşlikli Yeni Şarkı “Let’s Get the Party Started”

Tom Morello, yaklaşmakta olan albümü The Atlas Underground Fire’ın yeni single’ı “Let’s Get the Party Started”ı paylaştı. Şarkı, İngiliz rock grubu Bring Me the Horizon ile bir iş birliği olarak çıkıyor karşımıza.

Rage Against the Machine gitaristi daha önce gelecek albümden, AC/DC’nin Eddie Vedder ve Bruce Springsteen’in yer aldığı “Highway to Hell” coverını ve New York merkezli dream pop, electronica ikilisi Phantogram’ın eşlik ettiği ‘Driving to Texas’ şarkısını yayımlamıştı.

Bir basın açıklamasında şarkıyı BMTH şarkıcısı Oli Sykes ve klavyeci Jordan Fish ile üçü de ayrı kıtalardayken nasıl yazdığından bahseden Morello, “Birkaç büyük riff’im vardı ve daha önce onlarla çalışmış olan Zakk Cervini ile bunları birleştirmeye başladık. Bu şarkı üç kıtada yazıldı, Oli Brezilya’daydı, Jordan İngiltere’de ve ben burada L.A’deydim” diyor ve ekliyor,

Bu şarkıda ayrıca uzun zamandır çaldığım en sevdiğim gitar sololarından biri var, çünkü parça kadar yıkıcı bir solo yapmak için gerçekten derinlere iniyordum.”

Morello’nun 2018 tarihli albümü The Atlas Underground’ın devamı niteliğindeki albümde Springsteen, Vedder, Phantogram ve Bring Me the Horizon’ın yanı sıra Chris Stapleton, Mike Posner, Damian Marley, Refused’dan Dennis Lyxzén ve daha birçok isim yer alıyor.

What's your reaction?

tr_TRTurkish