Tolga Akyıldız’ın Anısına %100 Açık Sahne “Second ve Konukları”

Türkçe sözlü punk rock’ın yıkılmayan kalesi Second, değerli konukları ile 5 Mayıs Cuma akşamı geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Tolga Akyıldız anısına gerçekleşecek %100 Açık Sahne’de buluşuyor.

Son dönemde büyük ilgi gören şarkılarıyla Second, Batu Akdeniz, Can Temiz, In Hoodies, Melis Karaduman, Nilipek., Övünç Dan, Padme ve Samet Çiçek gibi birbirinden değerli konukları ile birlikte, 3 Nisan tarihinde ani bir şekilde yitirdiğimiz etkinliğin yaratıcısı Tolga Akyıldız’ın anısına düzenlenecek %100 Açık Sahne için bir araya geliyor.

Enerjisi hiç tükenmeyen şarkılarıyla yıllar içinde kitlesini büyüten grup, punk rock türünün devleri NOFX, Yellowcard, Mxpx gibi gruplar ile İstanbul’da aynı sahneyi paylaştı. 2020 yılının başında çıkardıkları “Aklımda Bi Kördüğüm” ile yeni bir pop-punk hikâyesi yazmaya başlayan grubun yepyeni EP’si “biz bi şarkı olamadık”tan şarkılar da bu gece seyircisiyle buluşacak.

Grubun kurucu üyesi Özgün Semerci, son dönem üretimlerinin mimarı prodüktör Kerem Brumend, Türkiye punk rock sahnesinin yıldız isimleri Alican Şalt ve Parham A.G’den oluşan yeni Second kadrosu, bu anlamlı ve önemli etkinlik için gün sayıyor.

Biletler Passo‘da.

What's your reaction?

tr_TRTurkish