Al’York Yeni Single’ı “Again & Again” ile Huzurlarınızda

Ankara çıkışlı rock ‘n’ roll grubu Al’York, yeni single’ları “Again & Again” ile huzurlarınızda. 

Bas gitarda Gizem Çanka, gitarda Ediz Steel ve davulda Renan Güçyener’den oluşan Al’York rock ‘n’ roll, garage rock ve punk sularında kulaç atan üretimleriyle eylemlerini sürdürürken yeni şarkı “Again & Again” ile de dinleyiciye sıkı bir selam çakıyor.

İstanbul Hayyam Stüdyolarında Sinan Sakızlı ve Ceylan Akçar tarafından kaydedilen “Again & Again” grubun gitaristi Ediz Steel tarafından mikslendi.

Enerjileri stüdyoya sığmayan ve konser performanslarıyla adlarından sıkça söz ettiren Al’York, sahnedeki uyumlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Bugüne kadar, kendi adlarını taşıyan ilk kısa çalarlarından sonra, “Plastic Jungle” ve “Stage Invasion” isimli canlı konser kayıtlarından oluşan kısa çalarlarını yayımlayan Al’York, “River”, “We’re Gonna Burn Here”, “Le Responsable” ve “Goon” adlı çalışmalarına “Again & Again” adlı yeni singlelarını ekliyor!

10 günlük kayıt süreci sonucunda çıkarmaya hazırlandıkları yeni kısa çalarlarının bir parçası olan “Again & Again”, 2 Mayıs 2023’te tüm dijital platformlarda yerini aldı.

tr_TRTurkish