The Madcap’in Tommy Johansson, Tarkan Gözübüyük ve Beşiktaş Çocuk Korosu Eşlikli Şarkısı “Rock N’ Roll Generation”ın Klibine Buyurunuz

Hard rock topluluğu The Madcap’in altı yıllık çalışmasının sonucu olan ikinci stüdyo albümü “Beat the Destiny” 3 Kasım’da dinleyici ile buluştu.

Albümün beşinci ve son single’ı olma özelliği taşıyan “The Madcap ft. Tommy Johansson, Tarkan Gözübüyük & Beşiktaş Çocuk Korosu Rock N’ Roll Generation” ise müzik videosu ile birlikte yayınlandı.

Albümün tümüne nüfuz eden coşkun hissiyat Rock N’ Roll Generation ile de başka bir zirve yapıyor. Gerek bir rock marşı gerekse uzun yollarda motivasyon kaynağı kıvamına sahip şarkı katkıda bulunan isimlerle de dikkat çekiyor.

İsveç bandıralı heavy / power metal grupları Sabaton ve Majestica’nın yanı sıra solo projeleriyle de tanınan Tommy Johansson ile Pentagram bas gitaristi ve memleket rock / metal sahnesinin sıkı albümlerinin düzenlemelerinde imzası olan Tarkan Gözübüyük şarkıda The Madcap’e eşlik ediyor. Bununla birlikte Beşiktaş Çocuk Korosu da şarkının koro kısımlarına enerji katıyor.

The Madcap’in uzun zamandır yolu gözlenen yeni albümü “Beat the Destiny” müzikseverlere tam bir hard rock ziyafeti sunuyor. Tüm şarkılar The Madcap ortak paydasında buluşsa da hepsi birbirinden çok farklı tını ve fikirlerle kuşatıyor dinleyiciyi.

Enerji, güç, tutku, öfke, isyan, adanmışlık, eğlence ve hüzün gibi farklı duygulara hitap eden albüm, dinleyiciyi avucuna alacak ince detayları ile de yılın en iyileri arasında grubun adını sıklıkla duyacağımızın garantisini veriyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish