AURORA Yeni Single’ı ‘Your Blood’ı Paylaştı

AURORA, ‘Your Blood’ başlıklı yeni ve keyifli bir single paylaştı.

Şarkı, Norveçli alt-pop şarkıcısının liste başı üçüncü albümü ‘The Gods We Can Touch’ı yayımlamasından bu yana kulaklarımıza ulaşan ilk şarkı oluyor.

Chris Greatti (Lady Gaga, Willow, Yungblud, Grimes) tarafından yazılan, prodüksiyonu yapılan ve kaydedilen ‘Your Blood’, AURORA’nın insan ruhunun tüm formlarının güzelliğine ışık tuttuğunu ve onu kırılganlığı, duyguları ve kusurlarıyla kutladığını gösteriyor. Ayrıca basın bülteninde şarkıcı için yeni bir döneme işaret eden ve sürekli gelişen diskografisinde yeni bir sayfa açan bir parça olarak tanımlanıyor.

Yeni single hakkında konuşan AURORA “Dünya her zaman kanıyor. Ve insanların derilerinin altında neler olup bittiğini asla bilemezsiniz. Bence ancak birbirimize elimizi uzattığımızda, insan olarak ne kadar şefkatli ve güzel olabileceğimizi anlayabiliyoruz” diyor ve ekliyor:

İnsanların neler yaşadığını anlayamasak bile, yine de denemeliyiz. Eğer bunu yapmazsak, bir hayatın gerçekten değeri nedir? Bazen acıyı, kendi acınızı ya da dünyanın acısını ele almak o kadar acı verir ki ölmek gibi gelir. Ama gerçekte, o zaman doğduğumuza inanıyorum. Senin kanın. Benim kanım. Bizim kanımız.”

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish