The Jaded Hearts Club’dan İki Şarkı Birden

Vokalde The Last Shadow Puppets’dan Miles Kane, Jet’den Nic Cester, gitarda Blur’dan Graham Coxon, bas gitarda Muse’un sesi soluğu Matt Bellamy, gitarda Jamie Davis ve davulda Sean Payne’in güçlerini birleştirdiği “The Jaded Hearts Club”dan iki yeni kayıt birden geldi.

Ayak sesleri geçtiğimiz Mart ayı başında duyulmaya başlayan ekip, 60’lı yıllara saygı duruşunda bulunan bir müzikal anlayışın ürünü olarak bir araya gelmiş Matt Bellamy konuyu, The Beatles ve The Stones gibi grupların başlattığı büyük soul ve blues standartlarını keşfetme geleneğini sürdürdüklerini söyleyerek açıklamış ve dönemin şarkılarını daha modern bir tarzda kaydettiklerini vurgulamıştı.

Bir Isley Brothers şarkısı yorumu “Nobody But Me” ile dinleyiciyi selamlayan grup, Marvin Gaye’in “This Love Starved Heart of Mine (It’s Killing Me)” şarkısıyla ikinci çıkışını yapmıştı.

Şimdi ise ABD’li vokal dörtlüsü Four Tops’un motown klasiği ‘Reach Out I’ll Be There’ ve Dame Vera Lynn’in ‘We’ll Meet Again’ yorumlarıyla yaklaşan albümün ateşini iyice harlıyorlar.

Grubun “You’ve Always Been Here” isimli çıkış albümü 2 Ekim’de dinleyiciyle buluşacak.

tr_TRTurkish