‘The Gentlemen’ Fragmanı: Theo James, 2019 Guy Ritchie Filminin Devamında Suç Ormanına Giriyor

Guy Ritchie’nin 2019 yapımı İngiliz gangster filminin devamı niteliğindeki Netflix dizisi “The Gentlemen”dan fragman yayınlandı.

Orijinal filmin dünyasında geçen dizide Halstead Dükü rolünde Theo James, esrar imparatorluğu kurucusu Bobby Glass rolünde Ray Winstone ve Bobby’nin kızı ve imparatorluğun operasyon lideri rolünde Kaya Scodelario gibi yeni karakterler izleyeceğiz. Guy Ritchie projede yaratıcı, ortak yazar, yönetici yapımcı olarak görev yapıyor (son iki pozisyon Matthew Read ile paylaşılıyor) ve ilk iki bölümü yönetiyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler yer alıyor: Daniel Ings, Joely Richardson, Vinnie Jones, Giancarlo Esposito, Chanel Cresswell, Michael Vu, Max Beesley, Jasmine Blackborow, Harry Goodwins, Dar Salim, Pearce Quigley, Ruby Sear ve Peter Serafinowicz.

Netflix dizisinin yürütücü yapımcılığını Ritchie ve Read’in yanı sıra Marn Davies ve Ivan Atkinson üstleniyor. Marc Helwig, Miramax TV’nin yönetici yapımcılığını üstleniyor, Will Gould ve Frith Tiplady ise Moonage Pictures’ın yönetici yapımcılığını üstleniyor. Hugh Warren dizi yapımcısı olarak görev yapıyor.

Eddie’nin fragmanda söylediği gibi “Ormana hoş geldiniz”.

“The Gentlemen” Mart 2024’te Netflix’te gösterime girecek.

Aşağıdaki teaser fragmanını izleyin.

GÖRSEL: Theo James / Netflix’s “The Gentlemen”

variety

tr_TRTurkish