The Cure’dan Lol Tolhurst, Siouxsie Davulcusu Budgie ve Jacknife Lee’nin Yeni Grubunun James Murphy Eşlikli İlk Şarkısı Yayında

The Cure’un kurucu davulcusu Lol Tolhurst, Siouxsie & the Banshees davulcusu Budgie ve yapımcı Jacknife Lee yeni bir üçlü oluşturdu.

Üçlünün gelecek ilk albümleri Los Angeles’ın hem isim şarkısı hem de ilk single’ında LCD Soundsystem’dan James Murphy yer alıyor. Albüm 3 Kasım’da PIAS aracılığıyla yayımlanacak.

Albümün diğer konukları arasında ise Modest Mouse’tan Isaac Brock, Lonnie Holley, Primal Scream’den Bobby Gillespie, U2’dan the Edge, Mary Lattimore, Idles’tan Mark Bowen, Starcrawler’dan Arrow de Wilde ve Pam Amsterdam yer alıyor.

James Murphy ayrıca albümün kapanış şarkısı “Skins “te de üçlüye eşlik ediyor. Lol Tolhurst ise 26 Eylül’de Amerika Birleşik Devletleri’nde Hachette aracılığıyla okuyucuyla buluşacak olan “GOTH: A History” adlı anı kitabını da duyurdu.

Lol Tolhurst Cure’un kurucu üyelerinden biriydi. Grupla 1976 yılında çalışmaya başladı ve 1989 yılına kadar grupla birlikte çaldı. Peter “Budgie” Clark ise Siouxsie And The Banshees’e 1979’da katıldı ve 1996’da dağılana kadar grupta kaldı. Budgie ve Siouxsie Sioux eskiden evliydiler ve Creatures adında bir yan projeleri vardı. Lolhurst ve Budgie 2021’den beri Curious Creatures adlı bir post-punk podcast’i yapıyor.

Aşağıda ekibin kulaklarımıza ulaşan ilk şarkısı, albüm şarkı listesi ve kapak görselini bulabilirsiniz.

Los Angeles albüm şarkı listesi:

01 “This Is What It Is (To Be Free)” (Feat. Bobby Gillespie)

02 “Los Angeles” (Feat. James Murphy)

03 “Uh Oh” (Feat. Arrow de Wilde & Mark Bowen)

04 “Ghosted At Home” (Feat. Bobby Gillespie)

05 “Train With No Station” (Feat. The Edge)

06 “Bodies” (Feat. Lonnie Holley & Mary Lattimore)

07 “Everything And Nothing”

08 “Travel Channel” (Feat. Pam Amsterdam)

09 “Country Of The Blind” (Feat. Bobby Gillespie)

10 “The Past (Being Eaten)”

11 “We Got To Move” (Feat. Isaac Brock)

12 “Noche Oscura” (Feat. the Edge)

13 “Skins” (Feat. James Murphy)

Photo credit: Louis Rodiger

What's your reaction?

tr_TRTurkish