Soup Natsy ve Umut Er 80’lerden Sesleniyor, Anla (Outrun) Yayında

Daha önce orjinal aranjesiyle yayınlanmış olan “Anla”, şimdi yeni versiyonuyla da dinleyiciyle buluşuyor.

Şarkıyı ilk dinlediğinde anlatım gücünden çok etkilenen ve daha sonra bir araya gelerek bu parçanın anlatımını nasıl daha da güçlendirebiliriz diye güçlerini birleştiren Soup Natsy ve Umut Er, kısa fakat çok verimli geçen bir çalışma süreci sonrasında tam olarak istedikleri yere vardıklarını belirtiyorlar.

Jun-6 ve Jup-8 gibi efsaneleşmiş synthesizer modellerinin sınırlarını zorlayarak 2000’ler fransız house müziğini, 80’lerin rock soundlarıyla bir potada eritmeyi amaçladığının altını çizen Soup Natsy, sonucun fazlasıyla keyif verici olduğunu da ekliyor.

80’lerin disco funk ve rock soundlarından ilham alan bir synthwave müzisyeni olarak öne çıkan, Soup Natsy sahne adıyla bilinen Onur Erol, 80’ler synth ve rock müziklerinin önemli isimlerden ilham alırken dönemin müziğinin incelikli armonilerini ve soundlarını günümüz şarkılarıyla birleştirerek dinleyiciyle buluşturuyor.

2018’de yayınlanan ilk albümü “LINE” ile farklı bir tarza adım atan ve halen beste çalışmalarına devam eden Umut Er ise durmadan üretmenin bir sanatçı için en büyük motivasyon olduğunu söylüyor ve bu yolda ilerlemeyi sürdürüyor.

İkili, kapak tasarımı Burak Kanbur’a ait olan şarkının klibi için ise Roy Stein ile birlikte iş birliği yapmış.

tr_TRTurkish